FORGOT YOUR DETAILS?

Intecity web tabanlı yazılım, tasarım ve masaüstü yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir yazılım firmasıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, yeni proje ve yazılımlarımız ile siz müşterilerimize alternatifli çözümler sunuyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İlk akla gelen çözüm ortağınız olabiliyorsak, tavsiye ediliyorsak, sürdürebilir müşteri ilişkileri kurabiliyorsak, müşterilerimiz memnun demektir.

DÜRÜSTLÜK

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, sosyal paydaşlarımıza ve müşterilerimize şeffaf davranırız. Yasal ve etik düzenlemelere uyar, verdiğimiz sözleri yerine getiririz.

ÖNEMSERİZ

Bizim için küçük iş yoktur. Her işi hakkıyla yerine getirmek için özveriyle çalışırız.

SORUMLULUK BİLİNCİ

Çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunuruz.

BİLGİDEN GÜÇ ALIRIZ.

Yenilikleri sürekli takip eder, yeni girişim ve fırsatları çağdaş teknoloji ile harmanlayıp iş geliştirme sürecine dahil ederiz.

BAŞARI BİZİMDİR

Başarımızın temel taşı insan kaynağımızdır. Çalışanlarımızın fikirlerini önemser, gelişmelerine önem veririz. Biz bilinciyle çalışırız, hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır. Takım ruhu budur.

Intecity topluluğunda herkesin en iyisini arzuladığına inanırız.

Intecity topluluğunda herkesin en iyisini arzuladığına inanırız. Görevimiz dünya üzerinde ticaretle uğraşan insanların arzularını gerçekleştirmesine ve kurumsal kimliklerini tam olarak ortaya koyabilmelerine yardımcı olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize, iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde, rekabet güçlerini artıracak, bilişim sektöründe söz sahibi olmalarını sağlayacak, kaliteli, gelişmiş çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, işletmelere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla global bir bilişim şirketi olmak.

TOP