FORGOT YOUR DETAILS?

İnsan Kaynakları

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmadan oluşan iConnect Grup’a bağlı olan InteCity, rekabet gücü ve sektör başarısını ‘insan’ faktörüne verdiği öneme dayandırmaktadır. Genç, yeniliğe açık, kendini sürekli geliştiren dinamik ekibiyle özel web çözümleri alanında başarısını kanıtlayan InteCity, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.

İnsan Kaynakları Politikamız

 

Şirket vizyon ve stratejik amaçlarını kurum kültürüne sahip nitelikli bireylerden oluşan çalışan profili sayesinde gerçekleştirdiğine inanan kurumumuz; çalışanların oryantasyonu, mesleki gelişimi ve motivasyonu için tüm İK fonksiyonlarını etkin bir şekilde gerçekleştirip yönetiyor.

 

Çalışanlarımızın kapasitesinin, kabiliyetlerinin, niteliklerinin, fark oluşturan özelliklerinin tespiti, geliştirilmesi ve bu kabiliyetlerin/yeteneklerin kullanılabileceği doğru noktalarda değerlendirilmesi önemli önceliklerimizden birisidir.
Tüm yetenek yönetimi süreçleri, önceden belirlenmiş ve duyurulmuş kriterler/standartlar aracılığıyla yürütülmekte, çalışanlarımıza adil olma değerimiz çerçevesinde eşit fırsatlar tanınmaktadır.

.

InteCity Ailesine Katılmak İster Misiniz?

 

InteCity‘de yenilikçi fikirleri son teknoloji ile birleştirip her gün ilk günkü heyecanla müşterilerimizin hayatında fark yaratıyoruz. Siz de teknolojiye duyduğunuz ilgiyi iletişim becerilerinizle birleştirebileceğiniz bir iş mi arıyorsunuz? Veya tasarım ve kodlamada sınır tanımayanlardan mısınız? O zaman iş başvurunuzu hemen gönderin, birlikte büyümeye devam edelim.

TOP