FORGOT YOUR DETAILS?

Web Çözümler

İhtiyacınız olan tüm kurumsal web uygulamalarını profesyonelce tedarik edin.
Web Yazılım

Web Yazılım

Hazır web yazılımı ve e-ticaret sitelerinden sıkıldınız mı? Markanız ve kurum politikanıza özel çözümler mi istiyorsunuz? O zaman size özel yazılımlarla özgün web sitenizi oluşturalım veya e-ticaret sitenizle farkınızı ortaya çıkartalım.

Web Tasarımda Kalite

Web Tasarımda Kalite

Tasarımda Kalite Hedef kitlenize hitap eden kaliteli görsel ve videolarla donatılmış web sitenizle ziyaretçilerinize görsel bir şölen hazırlayalım. Uzman tasarım ekibimiz tarafından yapılan farklı çalışmaları görmek için “Referanslarımız”a göz atın.

SEO Uyumlu Web Sitesi

SEO Uyumlu Web Sitesi

Web siteniz SEO uyumlu bir kodlamayla yapılmamışsa Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmanız imkansızdır. SEO optimizasyonu yapılan bir web sitesi arama motorları tarafından kolayca “okunabilir” ve size yükselme garantisi verir.

Hosting Hizmetleri

Hosting Hizmetleri

InteCity, hızlı ve yüksek performanslı hosting hizmetleri daima son teknolojiyi kullanıyor. Maksimum kullanılabilirlikle güvenliği üst seviyede tutarak müşterilerimizin ihtiyacına göre hosting hizmet paketleri oluşturuyoruz.

Domain (Alan Adı) Hizmetleri

Domain (Alan Adı) Hizmetleri

Markanız için seçtiğiniz web sitesi alan adı henüz tescil edilmediyse uzman danışmanlarımız bir kaç dakika içerisinde işlem sağlayıp talep ettiğiniz domaini sizin adınıza tescil edebilir.

Kurumsal Pazarlama Stratejileri

Kurumsal Pazarlama Stratejileri

Pazarlama Stratejileri Web sitenizin tasarımı da en az uygun kodlama yapılması kadar önemlidir. Siteye eklenen grafik, animasyon, müzik ve videoları doğru kullanarak ziyaretçilerin hem kurumunuza güvenmesini sağlıyoruz hem de sizinle iş birliği yapmaları için teşvik ediyoruz

Marka Tesciliniz Yapıldı Mı?

Marka Tesciliniz Yapıldı Mı?

Marka Tesciliniz Yapıldı Mı? Marka tescili kurumsal itibarınızı yükseltirken ürün, hizmet ve ticari faaliyetlerinizi taklit edilme risklerinden de korur. Tescilli markanızla her konuda yasal güvenceye ulaşmak için uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Web Çözümleri Danışmanlığı

Web Çözümleri Danışmanlığı

Mevcut projeleriniz veya yeni fikirlerinizin hayata geçirilmesi için gerekli olan web çözümleri destekleri ile ilgili uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve ücretsiz bir analiz raporu talep edebilirsiniz

Etkili İnternet Reklamları

Etkili İnternet Reklamları

Çok kısa sürede arama motorlarında üst sıraya çıkıp verdiğiniz reklamlarla hızlı müşteri kazanımını mı hedefliyorsunuz? Etkili internet reklamları ile ürün, hizmet ve kampanyalarınızı kolayca binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

TOP