FORGOT YOUR DETAILS?

Markanıza Özel Web Tasarım

Kurumsal kimliğiniz ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre özel geliştirilen web tasarımı ile göz doldurun. Tıpkı tanışmalarda olduğu gibi web sitenizde de ziyaretçilerin ilk izlenimi çok önemli. Yapılan araştırmalara göre ziyaretçiler, göze hitap etmeyen, karmaşık bilgilerle dolu bir siteyi ilk 10 saniye içerisinde terk ediyor. Ziyaretçilerinizi rakiplerinize kaptırmamak ve gerçek müşterilere dönüştürmek için atılması gereken ilk adımlardan biri markanıza özel bir web tasarımıdır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Türkiye’de tüketicilerin her gün toplam 4 milyar kez telefonlarını kullandığını biliyor muydunuz? Ülkemizde mobil cihaz kullanımının günlük yaşantımızda hızla artan yeri kurumlar için beraberinde birçok fırsat getiriyor. Potansiyel müşterilerinizin nerede olurlarsa olsunlar cep telefonu veya tabletlerinden internet sitenize giriş yapabilmeleri çok önemli. Mobil uyumlu bir web sitesinde ziyaretçiler hizmetlerinizi inceleyebilir, e-ticaret yapıyorsanız diledikleri yerden ürünlerinizi satın alabilirler.

Analiz ve Projelendirme

Bir web sitesinin asıl amacı ziyaretçileri gerçek müşterilere dönüştürmektir. Hedef kitlesine hitap etmeyen, eski bir web sitesi paranızı diğer pazarlama metotlarına (Reklam vb.) boşa harcatır çünkü web sitenize giren kişileri müşteriye çeviremiyorsanız daha fazla ziyaretçiye de ihtiyacınız yoktur. Bu yüzden biz, her web site çalışmasından önce detaylı bir analiz neticesinde ilerleriz. Sektör ve rakiplerinizin araştırılması, hedef kitlenizin belirlenmesi, modern bir tasarım ve arama motorlarına uyumlu bir kodlama olmazsa olmazlarımızdandır.

İhtiyacınıza Özel Web Yazılımlar

Aynı sektördeki rakiplerinizden öne çıkmak için kurumunuza özel web çözümlerini tercih edin. Hazır tasarım ve yazılımlarla diğer şirketlerden bir farkınız kalmaz. Uzman projelendirme ekibimizin de yardımıyla gerekli web site çalışmalarının yanı sıra pazar payınızı arttırmak için hangi adımların atılması gerektiğini belirlemekle işe başlayın. Hayal edin, biz hayata geçirelim, hayallerinizi yaşayın…

SEO Uyumlu Web Sitesi - SEO Optimizasyon Danışmanlığı

Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için Google Adwords reklamları haricinde izlenmesi gereken yöntemler vardır. Önemli olan web sitenizin arama motorlarının belirlemiş olduğu standartlarda kodlanmış olmasıdır. InteCity’nin uzman bilgisayar mühendisleri yeni web sitenizin temelini oluştururken tüm ayrıntılara dikkat ederek ciddiyetle çalışır. Amacımız, SEO uyumlu web sitenizle arama motorlarında reklam vermeden de doğal olarak üst sıralara çıkmanızı sağlamaktır.

Web Sitenize Uygun İçerikler

Müşteri açısından baktığımızda kolay anlaşılır, yalın bir dille yazılan içerikler her zaman daha avantajlıdır. Fakat web sitenize eklenen içerikler sadece kurumunuzu, hizmet ve ürünlerinizi ziyaretçilere anlatmak için değildir. Arama motorlarının da web sitesi sıralamalarını yaparken dikkate aldığı en önemli konulardan biri web sitelerin içerikleridir. Özgün yazılar, zengin bir içerik ve en önemlisi de faaliyet gösterdiğiniz sektöre uygun anahtar kelimelerle dolu bir web site içeriği oluşturmak önemlidir.

Görsel ve Videolarla Müşterilerinizin Hayal Etmesini Sağlayın

Günümüzde internet kullanan potansiyel müşterilerin yüzde 85’nin içerikleri okumak yerine tanıtım videoları izlemeyi tercih ettiğini biliyor muydunuz? Muhtemelen kurumunuz, hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında sayfalarca yazabilirsiniz. Fakat ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için daha fazlasına ihtiyacınız var. Web sitenizde kaliteli görseller kullanmanın yanı sıra 2-3 dakikalık tanıtım videoları ile çok daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz.

Web Sitenizi Güncel Tutun

Web sitenizi bizden bağımsız olarak düzenleyebilecek ve böylece sitenizi sürekli güncel tutabileceksiniz. Uzman ekibimizin vereceği bir online eğitimle web sitenizde yapmak istediğiniz değişiklikleri (görsel, içerik, ürün ekleme, blog yazıları paylaşma vb.) kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Buna rağmen desteğe ihtiyacınız olduğunda support@intecity.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek İçin Buradayız

Web siteniz yayına alındıktan sonra dahi sizi yalnız bırakmıyoruz. ”Yaptık bitti, teslim ettik gitti” mantığını hiçbir zaman düşünmeden işimizin arkasındayız. Web siteniz hizmet süresi boyunca yazılımsal hatalara karşı garanti kapsamındadır. support@intecity.com e-posta adresi veya 0850 532 46 83 numaralı telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz en kısa sürede sorunu çözüme ulaştırıp size bilgi verecektir.

Altyapı ve Güvenlik

InteCity, teknolojik gelişmelerin tüm imkanlarını en yüksek kalitede kullanımınıza sunuyor. Tüm web site ve özel yazılım çalışmalarımızda en üst seviyede güvenlik ihtiyaçları için çözümler üretiyor ve güncelliyoruz. InteCity, Türkiye’deki internet ihtiyaçlarına paralel olarak gerekli altyapı yatırımlarını yaparak, Almanya’da bulunan sunucularının yanında, Türkiye tabanlı sunucuları ile altyapısını daha da güçlendirmiştir.

Projenize Teklif Alın

Web site tasarımı ve özel yazılımlarda sınır tanımıyoruz. Siz de hayal ettiğiniz web site veya özel yazılımı profesyonel bir ekiple hayata geçirmek istiyorsanız projeniz için hemen ücretsiz bir teklif alın.

TOP